נוכחות של מתכות יקרות של מכשירי org הביתה כמעט את כל המחשבים, צגים, מכונת צילום, פקס, מדפסות, טלפונים ניידים קבועים, מקררים, מכונות כביסה, תנורים וכו ' יש כמות מסוימת של זהב, כסף ומתכות יקרות אחרות. זוהי עובדה ידועה. אבל זה הכל (ללא יוצא מן הכלל), חייב לשמור על חברות הרשומות שלהם, לא כולם יודעים. עם זאת, בהיעדר רשומות כאלה יכולים לשלם קנס. כל ארגון חייב במסמך, קבלת תנועה, מלאי וסילוק מתכות יקרות הכלול החלקים המרכיבים של ציוד משרדי (מחשבים, טלוויזיות וכדומה).

בשלב זה רק שני מסמכים: – החוק הפדראלי 26.03.98 ? 41 לחוק הפדרלי "על מתכות יקרות ואבנים יקרות" (art.20 '2) – כיצד לשלב מתכות יקרות, שפותחה על ידי משרד האוצר. "… חובה לשמור רשומות של מתכות יקרות ואבנים יקרות מכל הסוגים התנאים, כולל מתכות יקרות ואבנים יקרות שמרכיבים את הרכוש הקבוע ואת הנוכחי, רכישת החלקים המרכיבים … "(סעיף 6.3 של הוראה על הליך של רישום ואחסון של מתכות ואבנים יקרות, מוצרים מהם, רישומים בייצור שלהם ולהשתמש הטיפול אושר על ידי צו של משרד האוצר הרוסי 29.08.01. ? 68n.) על אף העובדה כי תקנות אלה לא בוטלה, הם איכשהו נפל המבט של חברות, פעילויות שאינן קשורות ישירות מתכות יקרות.

מהי חברת תגרום חוסר התחשבות של חלקים "יקר"? – פגוש את המומחים של Assay המרכזית לפיקוח על הפיקוח של המדינה הרוסית לשכת המדינה Assay (זהו סוכנות המדינה בודקת האם החברה לשמור תיעוד של מתכות יקרות): "שמור תיעוד של מתכות יקרות, לרבות אלו הכלולים במדעי המחשב, והורה כי כל החברות – הגיבו לנו את הבדיקה. – העובר על פני קנס לפי סעיף 19.14. ניהול קוד. עבור הארגון הוא 2-30 רובל, ועל מנהיגה -. 2-3000 רובל " בנוסף, על הפרת החשבונאי בעסקאות עם מתכות יקרות, ארגון יש חבות המס. אי להקליט את המתכות היקרות הכלול הרכוש הקבוע יכול להיחשב להצגה מוטעית בחשבונות והצהרות של כלכלית פעילות ונכסים, אשר התוצאות בהתאם לסעיף 120 של קוד המס, קנס הנע בין 5-15,000 רובל. בנוסף, neoprihodovanie גרוטאות ופסולת, המכילים מתכות יקרות, במקרה של המחיקה של רכוש קבוע מוביל הערכה נמוכה מדי של רווחים בחסר של מס הכנסה. על חומרים ", חשבונאות, מסים, דיני» ? 4, 01-07 פבואר 2005 (אוצר חילוף, ש Matveeva). אודות מיחזור מחשבים וציוד משרדי, אם אזרח מן השורה יכול פשוט לזרוק אלקטרוניקה רצויות למזבלה, אז ארגונים וחברות הזדמנויות כאלה נדחתה. סילוק ציוד בארגון כלשהו חייב להתבצע בתוך דפוס מסוים, כמו מבחינת מס הרוסית כל עותק של הקוד מכיל מספר טכניקות של מתכות יקרות. כדי לפעול כאדם הפשוט ברחוב (כלומר להרים ולהשליך פריטים לא רצויים ציוד), ארגון לא יכול. זה היה אז, שצף המילה "מפחיד" – התאוששות, אשר חייבים לעבור את תאריך היעד של ציוד קצה. קבוצת "TehPromPererabotka החברות מציעה מיחזור טכנולוגיה, המהווה את האיזון של הארגון שלך, אתה משלם מס רכוש. סילוק של מחשבים וציוד משרדי נעשית באמצעות ציוד מיוחד, על פי המתודולוגיה "עבודתו של ניצול מקיף של מתכות יקרות משני מ בזבוז של טכנולוגיית המחשב ", שאושר על ידי ועדת המדינה על התקשורת של הפדרציה הרוסית (19 באוקטובר 1999.). אם אתה רוצה להיפטר מכלי הרכב שלהם בהקדם האפשרי, מתן כל המסמכים הדרושים – אנא צרו קשר. ואז מיחזור של ציוד משרדי ומחשבים כבר לא יהיה כאב ראש ורואי חשבון שלך לא יחזיק מעמד לאורך זמן. יש לנו ניסיון רב עם גדול מבנים המדינה מסחרי מערך של מתקני הוצא מהשירות, המומחים שלנו יעשה את האיכות הטובה ביותר שלהם מהר.