עכשיו שיש לך את התינוק בזרועותיך, כנראה אתה מתחרט על כל התוספות מתוק שאפשרת במהלך ההריון. עם כל כך הרבה תמונות ריאליסטיות קטן של נשים בעסקי השעשועים מחלים באופן מיידי את הגזרה שלך אחרי לידה, הלחץ כדי לקבל את אותו הוא נהדר. הגוף שלך רוצה לחזור למצבו הקודם, אבל אתה חייב לעזור לך לשמור על הפרספקטיבה של הישגיך, לוקח בחשבון את הגבולות שלך אם אתה ינקה, תוך שמירה על מזון נאותים ולעשות תרגילים מתונה. מאמר זה מציע כמה קווים מנחים שיעזרו לך לאבד קילוגרמים מיותרים אלה יותר שנותרו לאחר ההריון. לשמור על פרספקטיבה: זה לקח להאכיל תשעה חודשים ולטפח את התינוק, כך במשקל לאחר הלידה הוא לא תהליך מהיר.

אם העלית יותר 15 ק ג במהלך ההריון, אז אתה יכול לקחת יותר זמן, אז להיות סבלני! התוכנית היא פשוטה, אבל לפעמים הבעיה היא החרדה של השד על ידי אחריות ורצון להגיע מהר. החרדה הזו. זה יכול להיות מבולבל עם רעב בלתי נשלט. בתור אמא חדשה לך לאכול טוב, במיוחד אם אתה ינקה. אחד היתרונות של הנקה היא שזה עוזר לרזות כי אתה יכול לשרוף קלוריות. אבל באותו זמן אתה צריך לצרוך לפחות 300 קלוריות יותר, כגון מתי שאת בהריון.

תוכל להתחיל להפחית סכום זה לאחר שישה חודשים, כאשר התינוק שלך כבר אוכל אוכל מוצק, אינו תלוי אך ורק על חלב אם. חשוב כי לעולם לא לקחת את הכדורים או להשתמש בשיטות המבטיחות לרדת במשקל, גם אם הם טבעיים, בזמן שאתה ינקה. הם יכולים להדגיש את החרדה, את תחושת הרעב. למרות שאתה צריך לעשות דיאטה, אם אתה יכול לשלוט במה שאתם אוכלים. זה לא הכרחי להסיר הקמח ולהפחית שומנים אבל על החלקים. מזונות טובות של אינדקס גליקמי נמוך או בינוני (זה לא מומרים סוכר כל כך מהר), מוצרי חלב, פירות, ירקות, סיבים. ואני לא חושב כי הולך לאכול אותך תאבד משקל. עדיף לאכול חמש ארוחות ביום: שלושה ראשי וחטיפים שני. ולקחת הרבה מים, במיוחד לפני, במהלך ולאחר לאחר פעילות גופנית. אם זה נכון כי הטיפול של תינוק כבר זה מספיק לעבוד, אך חשוב לעשות תרגילים כדי לרדת במשקל אחרי ההריון. בדוק עם הרופא שלך כדי להתחיל פעילות גופנית מתונה. זכור כי שרירים גדולים לשרוף יותר קלוריות, כך שהיא פועלת רגליים, בטן הראשון. לאט לאט החלפת שמן עם שרירים אתה שורף יותר קלוריות. תרגילים מומלצים אחרים הם הצלחת כדי לחזק את רצפת האגן שהשתמשת במהלך הלידה. הוא מורכב מדירות בנות להדק והרפו את השרירים להשתמש להטיל שתן, ואתה יכול להתבצע בכל עת של היום. ירידה במשקל אחרי ההריון אינו חשוב כמו ההתאוששות של הגוף שלך. עשו מאמץ רב במהלך ההריון, הלידה ולאחר עכשיו מטפלות לתינוק שלך. באפשרותך להתחיל עם תוכנית הדיאטה שלך באופן מיידי ולהוסיף פעילות גופנית כאשר אתה מרגיש יותר טוב. שימו לב הישגיכם קטן ולקבל מטרות לטווח ארוך. אל תתייאש אם אתם חייבים להמשיך להשתמש שלך ללבוש היולדות לזמן מה, אבל אל תחמיצו תצוגה ולא את הג'ינס האהוב שלך!