עבור רבים שאינם מודעים לכך צריך לכלול באתרים שלהם, אבל עדיין לא חובה להפעיל את המחשב, ולתקוף עם נושא, כאן סדרה של הסימנים פרסומי שלנו הטוב ביותר, או לפחות נכון נקודת מבט של סגנון. איך הוא אומר ה סונטה, סונטה פיקד לי לעשות Violante שהולכים בחיים שלי אני כבר במצב קשה זה ארבע עשרה פסוקים אומר שזה לעג סונטה החקיינית, שלושה קדימה כבר באוונגארד הראשון. אתה רוצה לעשות מאמר. מרגיש שכתבתי r. פוקוס על נושא. דמיין כי אתה מנסה למצב את עצמה היטב עם "מלונות ב קאסרס". לאחר מכן, לעלות אותו אתה יוצר עבודה הרבה מאמרים שאת הנושא הראשי אינו משהו ישירות הקשורות מלונות ב קאסרס.

לכן, אל תנסה לכתוב פוסט על מיגל דה סרוונטס, או אצטדיון ברנבאו, אם קילוואט שלך הוא "מלונות ב קאסרס". במקום לדבר מן האטרקציות התיירותיות של קאסרס או תעשיות תושב להפוך זרימה הגדול של אנשי עסקים לבקר קאסרס. מדברים על תעשיית האירוח, תקף גם המאפיינים האטרקטיביים של קטגוריית הסופריור הנוחות של המלונות, וכד' זה סוג של נושאים. כל הטקסט בנוי בצורה של מאמר הוא כמו Mamuska, אלה בובות רוסיות היפה, הנעים אחד בתוך השני. כלומר התפילה הולך לתוך פיסקה אחת, הפסקה בתוך הכתבה. מבנה המאמר שלך לפני כתיבתו. אתה כבר יודע כי ידבר של "מלונות ב קסרס", והוא החליט לשחק פרמיום קטגוריה אירוח תכונות הפריט, במיוחד אלה שנמצאו ב קאסרס. ההערה שלך יהיה: כותרת + 4 או 5 פסקאות: הגדרה, כולל 1 הרלוונטיים, כולל הרלוונטי מלונות ב קסרס, המלצות הסופי וסגירת 2,.

וואלה, ההערה שלך כבר "maquetada". בעקבות לוגיקה זו, כיצד לבנות פיסקה? הרעיון המרכזי + רעיונות אביזר 3 או 4. הרעיון המרכזי: "מלון פרימיום צריך להציע הטבות אלה". רעיונות משניים: יתרונות צריך להציע מלון איכותיים. הוא לא קשה, נכון? כמו אומר שירה: פרסומי "הלצה מציץ כיף ב, תהיה קבלה שלוש" לא יותר מדי זמן, בין 500 ל- 600 מילים הוא אודות המגבלה שמכיל את תשומת לבם של בני אדם. כלומר אם אתה צריך להפוך את הרכב ארוך מדי, לפצל את פרסומי שניים או שלושה. אחרת, רבים שיקראו את המאמר שלך, אך רק מעטים להגיע אל נקודת הסיום. גם מבחינה ויזואלית, זה יהיה בלתי אפשרי לדרג את הרעיונות הוא כי אם הוא טקסט באורך עצום. איפה לשים את קילוואט? אם זה אפשרי בכותרת. אם זה לא אפשרי, בפסקה הראשונה. לא enloquezca עם קילוואט, זכור כי אנחנו אינטרנט סמנטי: הדבר החשוב ביותר הוא המשמעות. להפוך את פרסומי הרלבנטי, אשר קשורות סמנטי עם מה שאתה רוצה לקדם, ותקבל תוצאות טובות יותר מאשר אם הופך אובססיבי צפיפות קילוואט. לשכוח את אלה אחוז מגוחך: 2%, 3%, ועוד להפוך פריטים שהוצבו מקושרים עם ערכות נושא שלו, כי הם מעניינים, הרומן המקורי, אתה לעולם לא יכול ללכת שגוי.