בני אדם יכול לחיות זמן מה ללא מזון, למרות העובדה לעשות זאת (עקב כוח עליון) להפוך דנט בבריאות הגוף. לא תמיד ישראל קץ. למרבה הצער לפצח; אבל אחרי זה, קרובה למוות. כמובן, זה לפני זה החזיק מעמד רגע הקיום: סבל פיסי יהיה נוראי ובלתי נסבל לעיתים קרובות. ביצוע מקביל קלה כפי שתוארה לעיל, התחושה שמאחד את הזוג שהיה אהבה לא פחות להסתכל הן להביא, לשמור על יחסים של הזהות קרוב, שבו הן כבר לא שני אבל אחד בלבד, זו מושגת כאשר יש משלוח אמיתי, תרומה של להיות לגמרי לכיוון האהוב או האהובה. אבל קשה להבין את זה. עבור מי שלא זה לחיות באמת. נסה לתת הסבר של סיפור האהבה בין גבר לאישה, כאשר היחס הוא אמיתי, זה sencilllamente כדי להראות דרך עמדות, תנוחות לא רק הצד השני מעוניין ולא ממש משנה, אבל כי מעבר מצאו זיקה היא כל הזמן תערוכה קבועה של רבים גורם אפשרי הרומן אהבה אמיתית: טיפול ותשומת לב, התחשבות, כבוד, רגישות, הבנה, כמו השני, לזהות מה הוא ומבצע את הזוג, סיוע, תמיכה ללא תנאי, נאמנות, ועוד רבים אחרים יותר ממה שהם חושבים באופן חופשי וספונטני, נקה, בכל פעם זה אהבת האמת. לכן, אהבה היא לא מודה גרידא נראה, מחוות, נשיקות או חיבוקים.

הולך יותר מעבר של כל זה, זה אמנם אחרונה חשוב לפי הצורך. הקרבה של להיות אהוב בחיים שלנו מייצרת הרבה חיובי אנרגיה כי יכול הוא לאחוז, כמו משב רוח רענן ביום של שמש. . זה צריך להיות כי אתה אחד אוהב לחיות באמת. מי אוהב לא מפסיק להרגיש המתוקים וזקוקים מתון. בחילופי נראה, אהבה, אתם יכולים לגלות את המהות של אהבה. נאמר כי אהבת אמת קשה למצוא, ובכל זאת לשמור. אם אז כאשר אחד ימצא את זה ויש לו את זה, אתה לא יכול לתת לשמש זה מגיע לו.

אבל אפילו יותר, הופכת אהוב של האחר, חוזר הוא שלהיות יחידה מונוגמי, נפרד. ואז מתאים לשאול אם הוא יכול לאהוב את המרחק, כאשר לא הוא נראה, מרגיש, תקשיב, וגם יש החום להיות אהוב. זה כמו רצון להשאיר נר על קצה מצוק. עבור שני אנשים זה אהבה אמיתי ועמוק, המרחק הוא יותר מאשר מכשול, צו מסוכן לטווח של קשר הגומלין. לא לפי טעם זה אומר כי המרחק בין שני יצורים אהבה, לכבות את אש האהבה הקיימים.