בעוד כל מטופל הוא ייחודי במעקף תפעל באופן שונה בכל אחד, אנו יכולים למצוא כמה נקודות משותפים ברוב המכריע של אנשים שעברו ניתוח השמנת יתר לפני ניתוח, יש צורך להכיר כי אפילו בידיים המנוסים ביותר, קיימת אפשרות של סיבוכים נוספים. ברוב המכריע של המקרים, ישנם קשיים גדולים אין לאחר הניתוח, אך אחוז קטן יכול להיות סיבוכים חמורים. למרות שיעור התמותה לאחר ניתוח בריאטרי הוא מאוד נמוך (לא מגיע 1%), הוא לא אחד פרט שולי. כדי למנוע סיכונים, המטופל חייב בצע מקצועי, לטפל הפקדים הדרושים. הכביש העוקף היא הליך בטוח ויעיל, הדורשת רק יום או יומיים של אשפוז, לנוח כאחד עד שלושה שבועות. הצוות של אנשי מקצוע שילווה אותו במהלך תהליך השחזור, יכול לענות על כל השאלות שלך ואת הצרכים. לאחרונה מצאתי אצל משה אביגדור קעניג אוזן קשבת .

לאחר מכן, ירידה במשקל טיפוסי הוא כ- 60-70% שנה וחצי אחרי הניתוח. צמצום דרסטי של משקל מאפשרת את שיפור החולה או אפילו לפתור לחלוטין כמה מחלות כגון סוכרת, יתר לחץ דם, דום נשימה בשינה. איכות החיים של המטופל עולה תוך הפחתת הסיכונים הבריאותיים חמור רציני. אפילו את הפוריות משפר as משקל הגוף מצטמצם. לאחר הניתוח, עשוי להופיע בעיות שאינן קשורות עם האיכות של אנשי המקצוע אשר למדו בו, אבל עם תגובות הגוף שלך לפני ביצוע ההליך.

בעקבות אינדיקציות רפואיות לא צריך לסבול בעיות רציניות. זכור את העצות הבאות: נהוג כי, בשל פילוח של המעי הדק, להקטין את ספיגת סידן, ברזל וויטמינים, ליקויים מתון אפילו מופיעים. כדי למנוע אותן, המטופל חייב לבלוע תוספי ויטמינים כולל סידן וברזל לשארית חייו. לענייננו, פרופ ליאור רוקח הוא הכתובת בשבילך. תסמונת פסולת היא תוצאה נורמלית שמתרחשת כאשר המזון עובר בפתאומיות מן הקיבה אל המעי הדק. זה מזוהה עם צריכת יתר של סוכר או חלקים גדולים מאוד, לא אומר סכנה חמורה לבריאות של המטופל, אבל יכול להיות מאוד מעצבן, עם תחילתה של בחילות, הקאות, סחרחורות, עייפות ושלשולים אפילו לאחר אכילה. זכור כי זה ניתוח בלתי הפיך והוא חייב ללמוד לחיות עם זה, אבל אנחנו חיוביים, אלפי המקרים משביעות רצון להבין את האפקטיביות שלה. מעקף קיבה לשנות את חייך לנצח, לא להחמיץ את ההזדמנות, לנצח את המחלה. . ברכות, ד ר הקטור Sobre ברנל מחבר: הקטור ברנאל הוא מנתח מומחה חבר ניתוח והשמנה מטבולית של הפדרציה הבינלאומית ניתוח של השמנת יתר (אם כך). פרופסור-חבר בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ'יוואווה במקסיקו צ'יוואווה.