אתה יודע את היריב שלך אתה עצמך, ולדעת לכבוש בקרבות מאה.פתגם Chimo איננו יכולים להתעלם ממנו את התפקיד של האוניברסיטאות, במיוחד בבתי-הספר שלו הנדסה עם התחשבות מחקר ופיתוח טכנולוגי. הם חייבים לקדם את עניין המשתתפים יצירתיות וחדשנות אשר אגב להתפתחות הטכנולוגית של טכנולוגיית המדינה הדרושים לייצור מוצרים או שירותים, אשר proportions פיתוח כלכלי למדינה, שלב לבריאה, הקמת חברות, כי בנוסף לאספקת produtucto טוב פעולה עם תעסוקה, השימוש יד עבודה בפרולהשיג את המוצרים המוגמרים תחרותי אשר צפויים להציע. מאז, הוא אותם עליך לספק ידע מודרני אשר הובילה לניהול טכנולוגיה, כמו גם זיהוי עם התפקיד החדש כי ניהול ידע היא תובענית. נלקח בחשבון, כי ההיקף להשכלה גבוהה נפל לשחק תפקיד חשוב מאוד כולה לאומיים ובין לאומיים, מבחינת הפונקציות של הוראה, מחקר, סיומת, שכן הוא חיוני אשר מאחדת פיתוח מודלים, לחזק את התרבות, לשמר את הזהות התרבותית, הזן מחקר מדעי הטכנולוגיה החברה והסביבה שלה שהיא מושגת עלייה תגובתיות, הרכבת כישרון בהתאם לדרישות דרש בשוק העבודה עבור שתילת בכל אדם היוזמה של אתיקה חישול הנוצרת על-ידי דור העתיד. ב קיים, יש צורך כי עסקים וחברה מודעים כי הרמדי של ערך גבוה יותר, תהיה השפעה בפיתוח והכשרה של קהילות, הוא הנסיון של אנשים, כאן, הרווחת להשקיע את המשאבים הם זמינים, יעיל, רציונלי ולתת בזמן לעורר ולפתח הכישורים רוחני של הפרט המאפשרת להם להיות מוכנים לנהל רעיונות חדשים ואת adduction הופעות שונות של בזמן סביר עם השימוש בכלים שונים, שימוש טוב של טכנולוגיית מידע, כלומר להשתמש בטכנולוגיה כדי לנהל את הכוחות הארגון ואת בני האדם.

מלמעלה, כי הניהול המודרני בכלל, להשכלה גבוהה לזהות את ההשפעה שיש בו מידע על תאגידים, נכון להיום ניתן להפנות העידן של זיהוי, בגלל זה היבט זה שאי אפשר להתעלם ממנו על-ידי כל מגמות טכנולוגיות חדשות האוניברסיטה מהווה גרעין שבו הם מקיימים אינטראקציה החברה ידע ומידע, יכול להיות מוגדרת כניהול מידע, כתהליך של ארגון, תכנון, בקרה והפקת להחיל על המשאב של מידע בארגונים, אשר מורכבת מהרכיבים הבאים: חדשנות מערכות מידע או ידע של הארגון של טכנולוגיות מידע, שבו האחרון מהווה המרכז של התהליך כולו. עמוס גלעד בהחלט מביע דעה מלומדת. לכן, מטרת יסוד במערכת החינוך במוקד בתקשורת לקדם את איכות המוצרים שלהם (סטודנטים, אנשי מקצוע, מנהלים), בנוסף להקמת מודלים של ניהול של זיהוי, המאפשרות להציג אוניברסיטאות כמו ידע ויוצרים תעשיות. האוניברסיטה, מבחינה טכנולוגית, צריך להציג כארגון חברתי, שבו אנשים נוצרות עם מקבץ גדול של הידע המתעדים אותם כיצד הטוב ביותר כדי לבצע את התרגיל של הפונקציות שלהם בו פרסים אלה היתה יועברו לחברה דרך הפתרון של מצבים שונים לפתח אותם. במקרה הזה אני חושב ש מנכ"ל משרד התקשורת צודק במה בהוא אומר. נתון כי מידע וידע הם רכיבי היסוד להיווצרות של אנשים, שלהם תוכן, כמות, הזדמנות, היום, הדרך להתמודד עם זה,…, הם גורמים חיוניים לשיפור איכות ההשכלה הגבוהה. לטובת לשינויים, מוצר טכנולוגי, ונצואלה, נמצאים לקחת צעדים כדי להתמודד עם אותם, כגון היא במקרה של תוכנית מתקדמות של ניהול, הטכנולוגיה, אשר מבוצעת ב- UNIMET (אונ' מטרופוליטן), אשר על פי ההצהרות לידי הממונה על הפרויקט, קמרגו סגול, שפורסמו בעיתונות הלאומי ציין כי:.. הצעת עבודה והגבלות הוא מדוכא מאוד ונצואלה. לכן, שבו אנשי מקצוע להגדיל שלהם פרסים ומיומנויות באזור שבו הם פועלים, הם יותר ימוקם להתחרות בהצלחה עבור תפקידים שאליה הוא שואף.

המטרה שלנו היא לקדם תהליכים של שינוי ולתרום לשיפור היעילות ואומר קיבולת של הארגון שבו הפרט, מתגלה. יש חזון של שינוי, נדרש ניהול יעיל אשר מציעה חדשנות טכנולוגית ושינוי בזמן בתוך ארגונים כדי להשיג את ההצלחה של החברה. על פי קמרגו, שלא קיים בארץ פרוייקט שווה ל- UNIMET, אוריינטציה מגמות טכנולוגיות חדשות, אשר מציע עדכון טכנולוגי בתחומים פונקציונליים של הארגון. בפרט. אוניברסיטאות צריך להסתגל, בהתאם האחריות שלהם לגבי ניהול טכנולוגיה, לדוגמה להסתבך עם ניהול ידע מה יצר, ולהתעמק שלו טכנולוגיה, היקף ההשפעה, propiciaciar, משנה איך ליצור חדש, לפי השימוש, יצירתיות וחדשנות אשר יוצר כדי להשתמש בו ביעילות לקראת תפקידם. לכן, כמו גם כדי ליצור טכנולוגיה, לפחות בעיצוב שלו, יסודות הישימות להתפתח באמצעות בזכות הפקולטות הנדסה, הן בתעשייה, מכנית, כימית חשמל, האזרחי,.